Resovia Rzeszów 2006 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najnowsza galeria

Deichmann Cup III kolejka
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 44, wczoraj: 155
ogółem: 92 980

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

Kadra na turniej na Przybyszówce

  • autor: szmergiel34, 2016-06-24 10:28

Kadra:
Bartek Wilk
Bartek Zygmunt
Sebastian Pogoda
Filip Lenar
Szymek Kłęk
Igor Siemiński
Sebastian Polański
Bartosz Gubernat
Mikołaj Niezgoda
Kacper Wróbel
Mateusz Mazur
Maks Leszczyński

Kolejność osób na liście losowa!


Aktualności

Egzaminy wstępne do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia w...

  • autor: szmergiel34, 2016-06-09 08:37

Zbiórka 16:45 na boisku sztucznym

 

17:00 rozpoczęcie testów!

Wszystkie zadania(ćwiczenia), które będą wykonywali kandydaci są dostępne na stronie  http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka w zakładce Nabór na rok 2016/2017


Finał Deichmanna

  • autor: szmergiel34, 2016-06-09 08:23

Zbiórka godzina 7:30

Malta  Rzeszów

Zaczynamy od 1/32 finału

Zbiórka godzina 9:45

Kolumbia Rzeszów

Zaczynamy od 1/16 finału z powodu wycofania się jednej z drużyn

Mecze:

godzina 8:00

Chorwacja RzeszówMalta  Rzeszów

godzina 10:30

Szwajcaria RzeszówKolumbia Rzeszów

Kolejne spotkania będziemy rozgrywać tylko w przypadku wygrania swojego meczu(niestety przegrywający odpada).

Malta w razie zwycięstwa trafia na zespół Brazylii.

godzina 10:30

Malta  RzeszówBrazylia Rzeszów

Kolumbia w razie zwycięstwa trafia na zespół z pary: Szwecja - Indie

Numery boisk będą podane bezpośrednio przed rozpoczęciem turnieju finałowego!

 


VI Kolejka Deichmann

  • autor: szmergiel34, 2016-06-01 10:03

zbiórka godzina 14:45

Malta  Rzeszów

zbiórka godzina 15:15

Kolumbia Rzeszów

boisko nr 1

15:39

Hiszpania RzeszówMalta  Rzeszów

16:06

Kolumbia RzeszówWęgry Rzeszów

16:33

Malta  RzeszówPolska Rzeszów

17:00

Malta  RzeszówWęgry Rzeszów

 

 

boisko nr 2

15:39

Kolumbia RzeszówChile Rzeszów

16:33

Hiszpania RzeszówKolumbia Rzeszów

 

boisko nr 3

15:12

Grecja RzeszówMalta  Rzeszów


V kolejka Deichmann

  • autor: szmergiel34, 2016-05-20 13:23

Zbiórka 14:00 obie reprezentacje !!

boisko nr 1

16:33

Francja RzeszówMalta  Rzeszów

boisko nr 2

14:45

Ekwador RzeszówMalta  Rzeszów

 

boisko nr 3

14:45

Chorwacja RzeszówKolumbia Rzeszów

15:12

Malta  Rzeszów Kolumbia Rzeszów

16:06

Kolumbia RzeszówPolska Rzeszów

16:33

Włochy RzeszówKolumbia Rzeszów


IV Kolejka Deichmann

  • autor: szmergiel34, 2016-05-13 09:06

Zbiórka 15:30 obie reprezentacje!!

 

boisko nr 1

16:06

Holandia RzeszówKolumbia Rzeszów

16:33

Meksyk RzeszówKolumbia Rzeszów

 

boisko nr 2

16:06

Włochy RzeszówMalta  Rzeszów

16:33

Chorwacja RzeszówMalta  Rzeszów

17:27 - mecz odwołany(przełożony na prośbę Trenera Grecjii)

Grecja RzeszówMalta  Rzeszów

17:54

Meksyk RzeszówMalta  Rzeszów

 

boisko nr 3

17:27

Ekwador RzeszówKolumbia Rzeszów

 


II kolejka Deichmann

  • autor: szmergiel34, 2016-04-22 16:50

Zbiórka godzina 11:45 - pod domkiem na sztucznym boisku !! 

 

boisko nr 3

13:24

Malta  RzeszówJamajka Rzeszów

boisko nr 2

12:30

Malta  RzeszówChile Rzeszów

12:57

Grecja RzeszówKolumbia Rzeszów

14:18

Kolumbia RzeszówKuba Rzeszów

 


Nowy news

  • autor: szmergiel34, 2016-04-15 20:54

Składy

Malta  Rzeszów

Bartosz Wilk, Kacper Wróbel, Aleksander Depa, Bartłomiej Bachta, Wiktor Fura, Sebastian Pogoda, Szymon Kłęk, Mateusz Szela, Mariusz Moroń, Mateusz Ożóg

Kolumbia Rzeszów

Igor Rutkowski, Maksymilian Leszczyński, Bartosz Zygmunt, Mikołaj Niezgoda, Karol Zając, Oskar Jaworski, Filip Lenar, Igor Siemiński, Mateusz Mazur, Alan Kurdziel


Archiwum aktualności


Kalendarium

02

07-2016

sobota

03

07-2016

niedziela

04

07-2016

pon.

05

07-2016

wtorek

06

07-2016

środa

07

07-2016

czwartek

08

07-2016

piątek

Reklama

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Losowa galeria

Wizyta Św. Mikołaja na treningu
Ładowanie...